Справу сільської голови з Черкащини, обвинуваченої у вимаганні 200 тис. грн. хабара, півроку слухають у суді

Майже рік тривало досудове розслідування у справі сільської голови Свидівка, що на Черкащині, Світлани Вовк та голови антикорупційної ГО Миколи Ладана, яких  обвинувачують у вимаганні  у  місцевого підприємця майже 200 тисяч доларів США за землю. Їх затримали Cпівробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою у липні 2016 року. Досудове розслідування за фактом хабарництва проводила Генпрокуратура. Нині справу розглядає Черкаський районний суд.

Як повідомили на запит "Ні корупції!" у Генеральній прокуратурі України, обвинувальний акт щодо Вовк та Ладана передали до суду у серпні минулого року. 

На підготовчому слуханні захисник пані Вовк заявив клопотання про повернення обвинувального акту прокурору через те, що вважає, що справа підслідна детективам НАБ України.

Суд, взявши до уваги те, що підслідність справи визначена постановою Генпрокурора України та відповідає вимогам Кримінально-процесуального кодексу, не задовольнив це клопотання.

Як стало відомо "Ні корупції!", останнє судове засідання, матеріали якого оприлюднили у Єдиному державному реєстрі судових рішень, підготовче, провели 23 листопада 2017 року. Після чого було призначено ще два слухання. Проте цих матеріалів  у реєстрі нема. Відомо, що наступне засідання у справі Вовк та Ладана заплановане на 23 березня цього року. А поки що Світлана Вовк продовжує виконувати обов'язки сільської голови Свидівка.