Соснівський райсуд Черкас виправдав екс-прокурора, який незаконно затримав людину

Колишнього старшого прокурора прокуратури Черкас звинувачували у службовому підробленні, незаконному затриманні та зловживанні владою. Як встановило слідство, він вніс до протоколу затримання неправдиві відомості. Через що чоловік  став підозрюваним в організації масових заворушень та захопленні Черкаської обласної державної адміністрації. Йдеться про січневі події 2014 року у Черкасах. Днями суд ухвалив виправдувальний вирок у справі екс-прокурора.

Як стало відомо "Ні корупції!" з матеріалів сайту Судова влада, виправданим екс-прокурором є Олег Король.

Як відомо з матеріалів справи, старший прокурор прокуратури Черкас, здійснюючи процесуальне керівництво досудовим розслідуванням, "зловживаючи владою та своїм службовим становищем, діючи умисно з кар"єристських спонукань, з метою одержання неправомірної вигоди для самого себе у вигляді просування по службі, використовуючи своє службове становище всупереч інтересам служби, достовірно знаючи, що у матеріалах кримінального провадження відсутні будь-які підстави для затримання ОСОБА_8", склав протокол затримання особи, підозрюваної у вчиненні злочину.

Справу, у якій Олег Король, - обвинувачений, розглядали більше двох років. І днями Соснівський райсуд Черкас визнав його невинним в інкримінованих правопорушеннях через відсутність у його діях складу злочину та у зв'язку з недоведеністю злочину.

У вироку зазначено, що виправданий займається адвокатською діяльністю. Згідно з даними Єдиного реєстру адвокатів України, свідоцтво про це  він отримав у серпні 2015року.