Міністерства витратили 1,2 млн гривень на подарунки та сувеніри в 2017

Міністерства витратили 1 190 060 гривень на закупівлю подарунків і сувенірів у 2017 році.

Про це сказано у відповідях міністерств на запити Українських Новин.

Зокрема, на купівлю подарунків і сувенірів у 2017 році Міністерство молоді та спорту витратило 8,8 тис. гривень, Міністерство закордонних справ - 279,7 тис. гривень, Міністерство юстиції - 16,1 тис. гривень, Міністерство оборони - 674,9 тис. гривень, Міністерство внутрішніх справ - 199,9 тис. гривень і Міністерство фінансів - 10,6 тис. гривень.

Серед подарунків, які дарували минулого року від імені міністрів, - сувенірні тарілки, сорочки, хустки й булави, картини, щотижневики, ручки, флешки, календарі, книги, авторські ляльки, наручні годинники та інша сувенірна продукція.

Водночас Міністерством освіти, Міністерством інфраструктури, Міністерством екології та природних ресурсів, Міністерством культури, Міністерством охорони здоров'я та Міністерством соціальної політики купівля подарунків за бюджетні кошти в 2017 році не здійснювалася.

Також у Міністерстві аграрної політики та продовольства і Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб повідомили, що минулого року не дарували подарунків від імені міністрів або відомств.

Читайте також У КМДА СПЕЦІАЛЬНА КОМІСІЯ ОЦІНЮВАТИМЕ ПОДАРУНКИ, ВРУЧЕНІ ЧИНОВНИКАМ