«Улюбленець» Управління справами ВР без тендеру відремонтував дах над парламентськими комітетами за понад мільйон гривень

Управління справами Верховної Ради України уклало договір з приватним підприємством "РЕМ-БУД-ІНДУСТРІЯ" на проведення капітального ремонту покрівлі адміністративного будинку Верховної Ради України по вул. Садовій, 3а у Печерському районі м. Києва.

Про це повідомляється в системі відкритих публічних закупівель «Прозорро».

Закупівля відбулася без проведення тендеру, шляхом звітування у системі публічних закупівель. Сума угоди склала 1 136 601,50 гривень. Роботи мали бути закінчені до 27 грудня 2018 року.

Згідно з даними інформаційно-аналітичної системи YouControl, ПП "РЕМ-БУД-ІНДУСТРІЯ" має київську прописку (розміщується у житловій квартирі) і понад 6 років трудового стажу. Керівник і засновник – Бойко Тетяна Яківна. Розмір статутного фонду підприємства – 1 тисяча гривень.

Як повідомляється в системі Zакупівлі,  ПП "РЕМ-БУД-ІНДУСТРІЯ" за 6 років трудової діяльності отримало 10 підрядів на суму 5,6 мільйонів гривень.

При цьому за весь час свого існування у нього було лише два замовники: Управління справами Верховної Ради України та Управління адміністративними будинками Управління справами Верховної Ради України.

Зокрема, як повідомляли «Наші гроші», у 2012 році тодішній спікер Володимир Литвин перед прощальною сесією замовив ремонт приміщення Ради за 1,4 мільйона гривень.