На Черкащині приміщення для апеляційного суду за 88 млн. грн. реконструюватиме оскандалене товариство

Колишній готель"Росава", нині Апеляційний суд Черкаської області, фото infomist.ck.ua

У Черкасах провели тендер на реконструкцію приміщення колишнього готелю під кабінети та зали засідань апеляційного суду Черкаської області. Очікувана вартість робіт була 88 мільйонів гривень. Переможцем аукціону стало товариство, що є засновником ТОВ, яке 14 років тому за п'ять мільйонів гривень вже будувало приміщення для цього ж суду. Щоправда, за іншою адресою та не дуже успішно - споруду досі не здали в експлуатацію.

У торгах взяли участь шість учасників. Найнижчу вартість запропонувало місцеве товариство «Черкасизалізобетонстрой» - 78, 5 млн грн. Найближчий його конкурент надав на 5 млн. грн. дорожчу пропозицію. За інформацією smida.gov.ua, товариство зареєстроване 17 років тому.

Як повідомляло видання «Наші гроші», у 2016 році товариство «Черкасизалізобетонстрой» виграло тендер на будівництво школи на Одещині за 82 млн., що на третину дорожче від прайсу Мінрегіонбуду. Засновниками «Черкасизалізобетонстрой» є Тетяна Бас, її ж ТОВ «Агро-старт» разом із Дмитром Діденком та його дружиною Іриною Діденко.

Тетяна Бас – екс-депутат Черкаської райради від Партії регіонів. Дмитро Діденко є президентом групи компаній «Добробуд».

За даними z.texty.org.ua, протягом останніх восьми років ТОВ «Черкасизалізобетонстрой» уклало 21 угоду на 234 мільйони гривень.

Найуспішнішим для підприємства був 2016 рік.

За даними аналітичної системи YouControl, Тетяна Бас, Дмитро та Ірина Діденки, а також ТОВ «Черкасизалізобетонстрой» є засновниками товариства зі схожою назвою - “Черкасизалізобетонбуд” . При чому останнє має 99,9998% статутного капіталу фірми.

Як писав "Ні корупції!",  13 років тому Державна судова адміністрація заплатила майже п’ять мільйонів гривень будівельній компанії ТОВ “Черкасизалізобетонбуд” за реконструкцію приміщення апеляційного суду Черкащини по вул вул. Гоголя, 300.

Через невиконання вимог угоди компанією суд вирішив розірвати договір підряду з відшкодуванням збитків. Але у компанії не було грошей, і тому сторони уклали мирову угоду, за якою ТОВ має виконати реставрацію в іншому приміщенні по вул. Фрунзе, 29 на суму 5 030 050 грн. Наприкінці 2015 року Київський апеляційний господарський суд скасував мирову угоду, за якою приміщення Апеляційного суду Черкащини мало перейти у право власності до ТОВ “ЧеркасизалізобетонБуд”.