Шматки бетону під Повітрофлотським мостом з’явилися по плану – “Київавтодор”

У комунальній корпорації "Київавтодор" стверджують, що шматки бетону під Повітрофлотським мостом у столиці з'явилися в результаті планових робіт.

Про це повідомляється на сторінці КК "Київатодор" у мережі Фейсбук.

"У засобах масової інформації та у соціальних мережах поширюється інформація щодо проблем з технічним станом Повітрофлотського шляхопроводу.

Комунальна корпорація «Київавтодор» повідомляє, що упродовж останніх 3 діб у нічний період фахівцями спеціалізованого комунального підприємства по ремонту і утриманню мостів «Київавтошляхміст» на Повітрофлотському шляхопроводі виконувались роботи по превентивному сколюванню бетону на елементах шляхопроводу. На фото, що тиражуються у засобах масової інформації, зображено зняті робітниками частки бетону.

Вказані роботи є плановими та будуть продовжуватись ще упродовж кількох ночей", - йдеться у повідомленні.

У "Київатодорі" також зазначають, що наразі тривають проектні роботи з реконструкції транспортної розв’язки на перетині просп. Перемоги, вул. В’ячеслава Чорновола та просп. Повітрофлотського.

Як повідомляв "Ні корупції!", торік в столиці частково обвалився шляхопровід біля станції метро "Шулявська". Тоді міський голова Києва Віталій Кличко пояснив обвал тим, що міст "втомився".

Читайте також КЛИЧКО СКАЗАВ НЕПРАВДУ: ШУЛЯВКА НІКОГО НЕ ПОКАРАЛА І НЕ ЗВІЛЬНИЛА