Для Мінфіну закупили туалетного паперу і носових хустинок на 180 тисяч гривень

Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу" 23 січня 2018 року уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Сервісна компанія «Долина мрій» на постачання для Міністерства фінансів України туалетного паперу, носових хустинок, рушників для рук та серветок.

Про це повідомляється в системі відкритих державних закупівель «Прозорро».

Державна закупівля відбулася без проведення відкритих торгів, шляхом лише звітування про закупівлю у системі.

ТОВ «Сервісна компанія «Долина мрій» постачатиме туалетний папір і носові серветки для Мінфіну з 24 січня до 31 грудня 2018 року. Загальна вартість поставленої продукції становить - 180 тисяч гривень, тобто це допорогова закупівля.
Водночас у договорі, що завантажений в систему «Прозорро», закупівля туалетного паперу і хустинок йде лише окремим рядком. Цим же договором Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу" закупило у ТОВ «Сервісна компанія «Долина мрій» ще кам’яну сіль, аксесуари до одягу, кухонне приладдя, готові текстильні вироби, ароматизатори та воски, засоби для чищення, замки, ключі та петлі. Загальна сума договору склала вже 402 000 тисячі гривень, а для цієї суми товарів згідно з законом «Про державні закупівлі» потрібно проводити конкурс.

Таким чином, є підстави припускати, що Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу", яке обслуговує мінфн, розбило закупівлі на «допороги», щоб уникнути процедури відкритих закупівель.

Як повідомляв «Ні корупції!», у 2015 році безумовним лідером державних закупівель туалетного паперу виявилося Міністерство екології та природних ресурсів. Воно накупило паперу майже на 700 тисяч гривень за 2015 рік.

Друге місце за витрачанням державних коштів на туалетний папір посіло Міністерство внутрішніх справ: торік там витратили близько 100 тисяч гривень на папір.

Третє місце умовного рейтингу посів Секретаріат Кабінету міністрів із сумою в понад 50 тисяч гривень.

А замкнули п’ятірку лідерів Державна казначейська служба із сумою в понад 35 тисяч гривень на туалетний папір і Державна прикордонна служба – понад 30 тисяч гривень за чи не найважливіший засіб гігієни.