У Кабміні скупилися по “допорогах” на мільйон у компанії із засновниками в офшорах

Наприкінці минулого року Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України уклало кілька угод із Товариством з обмеженою відповідальністю «АПТ-Україна».

Як повідомляється у системі відкритих публічних закупівель «Прозорро», зокрема Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату КМУ поза тендером уклало з ТОВ «АПТ-Україна» угоду на закупівлю системи відеоконференційного зв’язку на суму 126 064,00.

Там же поза конкурсом купили блок абонентського обладнання на 30 користувачів у складі: приймачі з батареями та навушники делегатів на суму 142 460,00 грн.

Ще з ТОВ «АПТ-Україна» уклали угоду на закупівлю системи синхронного перекладу, блоку комутації та підсилення аудіосигналів на 189 140,00 грн.

Окремими рядками провели закупівлю блоку відображення та комутації відео у складі: комутатор, 3-х телевізійних панелей на суму 195 126,00 гривень та закупівлю блоку центрального пристрою системи синхронного перекладу у складі: процесор, 14 випромінювачі, заряджувальний пристрій, робочого місця перекладача на суму 117 751,00 грн.

Крім цього ТОВ «АПТ-Україна» забезпечить Кабмін системою управління обробки сигналів на суму 110 173,00 грн., а також поставить у КМУ комплект меблів кухонних з нішами для вбудованої техніки на суму 194 880,00 грн.

Додамо, що всі ці закупівлі відбулись без проведення конкурсу, а лише шляхом звітування у системі «Прозорро».

За даними Zакупівлі, Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України дало найбільше підрядів ТОВ «АПТ-Україна». Загалом, з 2016 року ТОВка уклала 13 угод на 5 мільйонів гривень

За даними компанії YouControl, ТОВ «АПТ-Україна» має 5 років трудового стажу і київську прописку. Директор – Крусь Юрій Іванович. А от засновники компанії зареєстровані в офшорах.

Всі ці закупівлі відбулися в період з 27 по 28 грудня 2017 року.

Як повідомляв "Ні корупції!",  посадовці КЛПУ «Обласний госпіталь для ветеранів війни м. Святогірська» в період 27 червня 2017 повідомили в системі «Прозоро» про укладання 8 договорів з ТОВ «Рікот» на здійснення капітального ремонту корпусів госпіталю, складу, столової, зовнішніх трубопроводів на загальну суму 9,26 млн. грн.

Тоді юристи підозрювати, що Замовник зумисно подробив загальну суму на 8 закупівель, щоб уникнути процедури проведення відкритих торгів.