Автобаза ВРУ відремонтує свої мерседеси у Васадзе за 1 350 000 гривень

Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України 30 січня цього року уклала зі Спеціальним підприємством у формі ТОВ «Автомобільний дім Україна-Мерседес Бенц» договір на послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів Мерседес-Бенц).

Про це повідомляється в системі відкритих державних закупівель «Прозорро». Загальна сума договору склала 1 342 597,62 гривень.

У конкурсі брали участь двоє учасників ТОВ Автолайф Центр та Спеціальне підприємство у формі ТОВ «Автомобільний дім Україна-Мерседес Бенц». Цінова пропозиція переможця виявилась привабливішою.

Згідно з даними YouControl, Спеціальне підприємство у формі ТОВ «Автомобільний дім Україна-Мерседес Бенц» має стаж – 23 роки роботи – і столичну прописку. Кінцевий бенефіціарний власник Таріел Шакрович Васадзе.

Як повідомляв «Ні корупції!», парк Автобази Управління справами Апарату Верховної Ради України нараховує 176 авто. З них 135 легкових автівок, 24 автобуси та мікроавтобуси, 8 вантажівок та самоскидів, 8 спецавтомобілів (для поливу і прибирання снігу) та тракторів, а також 1 спеціальний автомобіль для перевезення пального.

Автопарк має чотири авто марки Мерседес-Бенц.

Читайте також ЯК КАБМІН, ПАРЛАМЕНТ І ДУС “СКОРОТИЛИ” СВІЙ АВТОПАРК