НОВА ПРОКЛАДКА ЗА ДЕНЬ ВИГРАЛА 28 МІЛЬЙОНІВ НА ЗАПЧАСТИНАХ ДО ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ

Товариство з обмеженою відповідальністю  “Стар Пак Груп” 16 січня було визначено переможцем 7 тендерів “Панютинського вагоноремонтного заводу” Укрзалізниці на 28,1 мільйон гривень. Про це повідомляє "Zалізниця без корупції".

Схоже, тендери на постачання запчастин до вантажних вагонів, які раніше вигравало ТОВ “Українська машинобудівельна техніка”,  тепер починають освоювати нові компанії з промовистими назвами і “багатою” історією.

Нагадаємо, що “Українська машинобудівельна техніка” системно перемагала в тендерах на постачання автозчепів та тягових приводів до вантажних вагонів з моменту свого створення – серпня 2016 року. Проте після публікацій ZБК правоохоронці з’ясували, що фірма, яка отримала контракти з УЗ на 300 мільйонів гривень, виявилася фіктивною.

Тепер же Укрзалізниця змінює “постачальників”, та чи суттєво вони відрізняються від попередньої прокладки?

Так січневі тендери “Панютинського ВРЗ” ПАТ “Укрзалізниця” розіграли дві прокладки з промовистими назвами: ТОВ “Компанія Віс Груп Плюс” та ТОВ “Стар Пак Груп”. Перша зареєстрована в Харкові в житловому будинку по вулиці Клочківській 276. Друга в Дніпрі, за адресою масової реєстрації в офісі №225.

Дніпро, пр-т Слобожанський, 29 – адреса реєстрації ТОВ “Стар Пак Груп”

ТОВ “Стар Пак Груп” створене  в листопаді 2016 року (1 рік і 2 міс.). Причому, донедавна фірма мала зовсім іншого власника і директора, але перед участю в тендерах Укрзалізниці власником “Стар Пак Груп” стає мешканець Підгорного з Дніпропетровщини Кольцов Костянтин Олександрович, який же став і директором згаданого ТОВ.

Таким чином, на арену багатомільйонного постачання для Укрзалізниці виходить нова прокладка але з дуже амбітними намірами.

Цікаво, що і ТОВ “Стар Пак Груп” і ТОВ “Компанія Віс Груп Плюс” запропонували в тендерах ідентичні цінові пропозиції  з нульовою економією для замовника і навіть не імітували конкурентні дії.

Таким чином новий посередник із Дніпра має поставити залізниці автозчепи, тягові хомути й інше обладнання вантажних вагонів виробництва українських та російських ливарних заводів.

За класикою жанру  переможець тендерів на 28 мільйонів має тільки 3 працівника і матеріально-технічну базу у вигляді офісної техніки.

Конкурент “Стар Пак Груп” і ТОВ “Компанія Віс Груп Плюс” також вказало ідентичні “антропометричні” дані (3 працівники і офісна техніка). Проте фірма вже встигла виграти в 2017 році тендери Укрзалізниці на 70 мільйонів гривень.

Тож поки в державі лунають гучні заяви про боротьбу з корупцією, сама корупція успішно продовжує боротьбу з державою, а старі схеми, як трафарет, накладають на нові юридичні фігури…

"Zалізниця без корупції".