Детективи НАБУ затримали екс-директора АМПУ, якого підозрюють в розтраті мільйонів

Детективи Національного антикорупційного бюро під час обшуків в Одесі затримали колишнього директора Адміністрації морських портів України, а також його заступників.

Про це повідомляє "Думская" з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах. 

"Серед осіб, затриманих в Одесі детективами НАБУ - колишній директор Адміністрації морських портів України Андрій Амелін і його заступники", – йдеться в повідомленні.

За інформацією видання "Думская", йдеться про справу щодо договорів від 2015 року із компанією "Техморгідрострой" на виконання робіт із днопоглиблення в Бердянському і Маріупольському портах. Договори тоді викликали сумніви в правоохоронці щодо прозорості конкурсів.

Своєю чергою, АМПУ опублікувала на своєму сайті повідомлення про проведення обшуку. В повідомленні також йдеться, що в проведенні слідчих дій, в рамках яких НАБУ проводить обшуки, фігурують посадові особи, "пов’язані з попереднім керівництвом ДП "АМПУ". Йдеться про кримінальне провадження за фактом привласнення в 2015 році коштів посадовими особами ТОВ "Техморгідрострой" за попередньою змовою з посадовими особами АМПУ.

Як повідомляв "Ні корупції!", вчора, 29 січня, детективи Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури провели обшуки на території Одеської, Миколаївської областей та міста Києва.

Обшуки проводились в рамках розслідування, пов’язаного з ймовірними фактами зловживань при закупівлі послуг з днопоглиблення у Бердянському та Маріупольському морських портах у 2015 та 2016 роках.