Готель «Чорне море» в Одесі, який належить нардепу Клімову, продають за борги

19 січня відбувся аукціон, на якому був виставлений на продаж відомий готельний комплекс "Чорне море" в Одесі,  розташований у центрі міста.

Інформація про це розміщена в системі електронних торгів («СЕТАМ»). Стартова ціна готелю 234 мільйони гривень. «Чорне море» належить одіозному народному депутату, екс-регіоналу Леоніду Клімову. А продається він через борги.

«Готель знаходиться на зручній транспортній розв'язці, що дозволяє гостям без труднощів потрапити в будь-яку частину міста, ознайомитися з відомими історичними та архітектурними пам'ятниками і пам'ятками. Впевнений, він буде цікавий інвесторам», - підкреслив генеральний директор ДП “СЕТАМ” Віктор Вишньов.

Наразі невідомо, чи знайшовся вже покупець на дорогий актив - згідно з даними аналітичної системи YouControl, у структурі власників ПАТ ТВФ "Чорне море" нічого не змінилось, кінцевим бенефіціаром указаний Леонід Клімов.

Нагадаємо, «Ні корупції» неодноразово писав про скандального нардепа, збанкрутілий банк якого залишив без грошей тисячі українців, а сам він продовжував, за даними 2016 року, входити до списку валютних мільйонерів країни. Крім того, Клімову належить чимало компаній і нерухомості в місті.

Можливо, після продажу готелю вкладники клімовського банку нарешті отримають свої гроші.