Чернігівська міська влада витратить на власний PR понад 250 тисяч бюджетних гривень, а планувала півмільйона

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради в результаті конкурсної процедури уклав договір на послуги, пов’язані з друком (послуги з висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування друкованими засобами масової інформації) з Товариством із обмеженою відповідальністю «ЧМГ» на суму 269 999,00 гривень.

Про це повідомляється в системі відкритих публічних закупівель «Прозорро».

Як зазначається в протоколі, пропозиція ТОВ «ЧМГ» була економічно вигіднішою при тому, що в грошовому еквіваленті вона була лише на  1 гривню дешевшою, ніж у єдиного конкурента ТОВ "Редакція газети "Весть".

У тексті договору йдеться про те, що сторони домовилися про організацію спільної діяльності в рамках реалізації Програми висвітлення органів місцевого самоврядування міста Чернігова у друкованих засобах масової інформації на 2015-2018 роки. Друковані послуги надаватимуться в газеті «Чернігвські новини - сім днів». Матеріали для друку подаватимуться через прес-службу Чернігівської міської ради.

Додамо, що спочатку виконком Чернігівської міської ради запланував витратити на власну рекламу понад півмільйона гривень, а саме 566 280,00 гривень.

Як повідомляється в інформаційно-аналітичній системі Youcontrol, засновниками і власниками ТОВ "ЧМГ" є Сухомлин Ярослав Володимирович і Шпиталенко Вадим Юрійович.

Читайте також  «УРЯД ВІДНОВЛЮЄ СПРАВЕДЛИВІСТЬ» – І НА ПЕРОНАХ, І У ВАГОНАХ. СОЦРЕКЛАМА ЧИ ПІАР ЗА ГРОШІ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ?

МІЛЬЙОН НА ПІАР