У мам Ляшка і його друга Лозового виявили елітні квартири на Печерську

У матері Олега Ляшка, лідера "Радикальної партії" виявилася квартира та гараж в елітнйі новобудові на Печерську. Як виявилося, Любов Павлівна купила нерухомість в листопаді минулого року.

Проте, за дивним збігом обставин, мама соратника і друга головного радикала Андрія Лозового - придбала квартиру в цьому ж будинку роком раніше.

Про це пишуть "Українські новини" з посиланням на "Страну".

6 червня 2016 року Оксана Василівна Лозова, мати депутата від "Радикальної партії" купила квартиру у висотці по вул. Коновальця 36-Е (раніше - вулиця Щорса). Загальна площа - 106,6 кв. м. Про це сказано у витязі з Державного реєстру прав на нерухомість.

Тут же є документи і матері лідера радикалів. Любов Павлівна Ляшко в листопаді 2017 року купила в цьому ж будинку квартиру і гараж.

Місце в паркінгу та апартаменти площею 77,5 кв. м. записані на неї.

Як сказано на сайті забудовника "Житлобуд" 16-поверховий будинок введено в експлуатацію в 2015 році. Тобто купівля була і в першому і в другому випадку, коли в квартири можна було заселятися.

Судячи з метражу, мати Лозового купила 3-кімнатну квартиру, а мама Ляшка - 1-кімнатну. На сьогодні квадратний метр коштує тут 33 160 грн. І є ще квартири на продаж абсолютно різного метражу: від 55 до 107 кв. м.

Тобто, за актуальними цінами, Оксана Лозова заплатила близько 3 млн грн, а Любов Ляшко - більш як 1 мільйон гривень.

Також зазначається, що в сусідньому будинку за адресою Коновальця 36-У проживає нардеп від "Народного фронту" Антон Геращенко. Разом з дружиною Олесею та донькою Поліною він переїхав сюди з лівого берега.

Читайте також ТЕАТР ЛЯШКА: МАМА, ЗЕМЛІ, НЕРУХОМІСТЬ

ЛЯШКА ДОПИТАЛИ ПРО НЕЗАКОННЕ ЗБАГАЧЕННЯ У НАБУ (ОНОВЛЕНО)