У держрезиденції «Залісся» цього року за бюджетні гроші буде на третину «світліше», ніж торік

Державне підприємство «Державна організація «Резиденція Залісся» замовило у ПАТ «Київобленерго» за переговорною процедурою послуги з постачання електричної енергії на суму 1 417 300,00 гривень.

Про це повідомляється в системі відкритих державних закупівель «Прозорро».

Договір між сторонами було укладено 16 січня цього року. Термін дії документу – до кінця року.

Торік, як повідомляв «Ні корупції!», ДП «ДО «Резиденція Залісся» замовило у «Київобленерго» послуги з постачання електричної енергії на суму 1 006 800, 00 гривень, тобто на третину менше, ніж цього року.

Так, якщо минулого року «Київобленерго» згідно з договором мало поставити до держрезиденції, розташованої в селі Богданівка на Київщині, 450 тисяч кВт/год електроенергії упродовж року, то цього року - вже 650 тисяч кВт/год.

Нагадаємо, Державне управління справами відмовилось повідомити «Ні корупції!», скільки коштів із державного бюджету України торік пішло на утримання кожної державної резиденції, що перебувають в управлінні ДУС.

"Утримання державних резиденцій, які перебувають на балансі Управління адміністративними будинками Державного управління справами, здійснюється за рахунок і в межах бюджетних асигнувань, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою «Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Президента України та Адміністрації Президента України» (КПКВК 0301010) на утримання всіх адміністративних і господарських об’єктів цього Управління. Витрати на кожну з таких державних резиденцій окремо не обліковуються», - йдеться у відповіді ДУС.

Крім того, у ДУС обійшли питання "Ні корупції!" про власний заробіток державних резиденцій за рахунок проведення екскурсій на інших заходів.

Читайте також ДУСІВСЬКЕ «ЗАЛІССЯ» ПРИХОВАЛО УМОВИ ОРЕНДИ РЕЗИДЕНЦІЇ ДЛЯ ВЕЧІРКИ «ПОРОШЕНКІВЦІВ»