Керівництво Ради та нардепів обслуговують 176 автомобілів, у тому числі самоскиди

Парк Автобази Управління справами Апарату Верховної Ради України нараховує 176 авто. З них 135 легкових автівок, 24 автобуси та мікроавтобуси, 8 вантажівок та самоскидів, 8 спецавтомобілів (для поливу і прибирання снігу) та тракторів, а також 1 спеціальний автомобіль для перевезення пального.

Про це йдеться у відповіді директора Автобази Управління справами Апарату ВР України О.Назаренка на запит «Ні корупції!».

«Ні корупції!» має у своєму розпорядженні повний перелік автопарку Автобази із марками авто та роками випуску:

Яким із цих авто користується голова Верховної Ради Андрій Парубій, директор автобази не повідомив, посилаючись на те, що інформація про спеціальні транспортні засоби, призначені для використання особами, які охороняються відповідно до Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб», не підлягає поширенню.

Натомість директор автобази назвав марку і рік випуску авто, яке закріплене для обслуговування заступника голови Верховної Ради України, – це Тойота Камрі 2007 року випуску.

Місячний ліміт використання чергового автомобіля для одного народного депутата становить 25 годин.

«У разі використання ліміту до закінчення місяця, народний депутат втрачає право на користування службовим автомобілем», - йдеться у відповіді на запит.

Також директор автобази повідомив, що торік, у 2017-му, автобаза ВР жодних нових авто не купувала. А ось позаторік, у 2016-му, купили чотири одиниці – навантажувач, дві дорожні комбіновані машини і один самоскид.

Як повідомляв "Ні корупції!", 250 депутатів Верховної Ради отримали 9,4 млн гривень компенсації вартості проїзду територією України в 2017 році.

Читайте також ЯК КАБМІН, ПАРЛАМЕНТ І ДУС “СКОРОТИЛИ” СВІЙ АВТОПАРК