Підприємливий одесит отримує приміщення не лише від поліції, а ще й від мерії

У грудні 2017 року одеський міський голова своїм розпорядженням надав право орендувати приміщення в самому центрі міста ФОП «Третяк Станіслав Олександрович». Але за цією ж адресою Федерація пауерліфтінгу України, керівником якої є той самий Станіслав Третяк, безкоштовно орендує майже 200 квадратних метрів будівлі під власний бізнес – комерційний спортивний зал.

Згідно з розпорядженням мера Одеси Геннадія Труханова, Третяк майже на три роки отримає підвальні приміщення площею приблизно 70 квадратних метрів для розміщення майстерні, що здійснює побутове обслуговування населення. Скільки буде сплачувати ФОП за оренду приміщення в самому центрі Одеси, не відомо.

 Третяк, згідно з даними аналітичної системи YouControl, зареєстрував ФОП лише два роки тому. Головним КВЕДом виступає оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність.

Як повідомляв «Ні корупції», Федерація пауерліфтингу України безкоштовно отримала в користування більше 190 квадратних метрів будівлі, де розміщується відділок ГУНП. При цьому федерація, яку очолює Станіслав Третяк, проводить в цьому спортивному залі платні тренування і  веде комерційну діяльність.