Гройсман пояснив свої слова про “перебільшену проблему корупції”

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевняє, що є прихильником жорсткої боротьби з корупцією.

Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів, коментуючи заголовки в ЗМІ, які його обурили.

"Ось написали, що Гройсман сказав, що в Україні немає корупції... І дивлюся вже, коментатори, - я от не знаю, як у них пальці не болять - не читаючи статті, вже пишуть такі безглузді речі. Соромно повинно бути", - сказав прем'єр.

Він підкреслив, що є "абсолютно повним прихильником жорсткої боротьби з корупцією в Україні, не раз це доводив і буде доводити й далі", передає "Українська правда".

За його словами, в інтерв'ю грузинському Forbes було лише названо сфери, "де вдалося прийняти системні рішення, щоб знищити корупцію".

"Наприклад, ми знищили корупцію при поверненні ПДВ підприємствам. Це вам повністю всі підтвердять... Але корупція залишилася: у державних компаніях, судах... Я підкреслюю, якщо наші міжнародні партнери-союзники допомагають нам боротися з корупцією, то росіяни зацікавлені в тому, щоб це роздмухувати і посилювати вплив корупції", - зазначив глава Кабміну.

Як повідомляв "Ні корупції!", в інтерв'ю грузинському Forbes прем'єр-міністр заявив про те, що проблема корупції в Україні перебільшена і використовується для дестабілізації української держави її ворогами.

Читайте також КОНСТАНЦІЯ, ОЙ, ТОБТО КОРУПЦІЯ. У МЕРЕЖІ З’ЯВИЛАСЯ САТИРИЧНА ПІСНЯ ГРОЙСМАНА ПРО КОРУПЦІЮ