Замовлення на ремонти будинків у Новояворівську отримує компанія колишнього бізнес-партнера міського голови

Протягом 2016-2017 років Новояворівська міськрада та засноване нею комунальне підприємство «Новояворівськжитло» підписали з ТОВ «Будексім», яке пов’язане з міським головою, 14 договорів на майже 2,5 млн грн.

Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro, повідомляють "Наші гроші.Львів".

Компанія «Будексім» належить Ярославу Іваніву, який раніше був бізнес-партнером міського голови Новояворівська Василя Муравеля у ТОВ «Дністер». Муравель не тільки був співвласником цієї компанії, а й директором. Нині «Дністер» належить Ярославу Іваніву та Федору Підгірному, а директором є дружина міського голови Новояворівська Оксана Муравель.

Загалом у 2016-2017 рр. компанія отримала держзамовлень на майже 9,5 млн грн. З цих коштів понад 25% – це замовлення від міськради Новояворівська та її КП.

Зокрема, із КП «Новояворівськжитло» ТОВ «Будексім» підписало 5 договорів на майже 0,9 млн грн. Наприклад, у грудні 2017 року – два договори на ремонтні роботи в житловому будинку, заміну дверей та капремонт покрівлі, вартістю понад 377 тис. грн.

Новояворівська міськрада підписала з цією компанією 9 договорів на майже 1,6 млн грн. Наприклад, у середині грудня 2017 року – на капітальний ремонт медичного блоку ДНЗ №9 вартістю 220,2 тис. грн, у листопаді 2017 року – на капремонт приміщення Новояворівської міської ради за 294,5 тис. грн, який мали завершити до кінця грудня.

На замовлення міськради у травні 2017 року ця ж компанія займалась ремонтом сходів та літньої сценипалацу культури «Кристал» у Новояворівську за 356 тис. грн.

У 2017 році Новояворівська міськрада не провела жодної конкурсної закупівлі.

Читайте також ЛИШЕ 5 % УСІХ ДОПОРОГОВИХ ЗАКУПІВЕЛЬ МІСЬКИХ РАД ЛЬВІВЩИНИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА КОНКУРЕНТНИМИ ПРОЦЕДУРАМИ

У БІЛІЙ ЦЕРКВІ БЮДЖЕТНІ МІЛЬЙОНИ СПРАВНО ОСВОЮЄ ФІРМА ЕКС-ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ