ГПУ вже понад 1,5 року начебто розслідує, як родичі прокурора стрімко збагатились

За понад 1,5 року Генеральна прокуратура України (ГПУ) так і не з'ясувала, як родичі прокурора Миколи Ульмера стрімко збагатились і стали власниками 20 об'єктів нерухомості відтоді, як він почав працювати на посаді прокурора Бориспільської місцевої прокуратури Київської області.

Так, ГПУ досі не завершила досудове розслідування, як члени родини заступника прокурора Бориспільської місцевої прокуратури Київської області Миколи Ульмера протягом останніх років стали власниками купи майна.

По це «Ні корупції!» повідомили у ГПУ у відповідь на запит про надання інформації з приводу проведення розслідування та надання його результатів.

Причому, якщо раніше у ГПУ повідомляли, що розслідування ще не закінчилось, то нині "Ні корупції!" відписали, зокрема, що запитувана інформація стосується відомостей стосовно особи, дозвіл на розголошення яких вона не давала.

Зазначимо, що розслідування за підозрою у незаконному збагаченні прокурора Ульмера почалося ще у серпні 2016 року. Тоді було встановлено, що протягом 2013-2016 років члени родини Бориспільського міжрайонного прокурора отримали у власність у Києві та в Бориспільському районі Київської області понад 20 об’єктів нерухомості, серед яких більше 5 га землі, 6 житлових квартир та 4 паркомісця.

26 липня 2016 року суд задовольнив клопотання слідчого ГПУ і надав йому доступ до документів, що перебувають у володінні відповідних сільрад:

• щодо ділянок 0,16 га і 0,5 га у с. Вишеньки;

• щодо ділянки 0,2 га у с. Чубинське;

• щодо ділянки 0,13 га у с. Іванків.

І тоді ж слідчі ГПУ почали перевіряти обставини безоплатного набуття цих ділянок у власність членами родини 31-річного прокурора Ульмера.

А напередодні, 14 червня 2016 року, суд надав слідчому ГПУ доступ до договорів купівлі-продажу ще трьох ділянок загальною площею 0,25 га у с. Вишеньки та трьох квартир – у Києві на вул. Антоновича, 131 (ЖК «Парк-хол «Горький»), у Борисполі та в с. Чубинське.

Як повідомляв «Ні корупції!», раніше Микола Ульмер працював Бориспільським міжрайонним прокурором, він успішно пройшов люстрацію. Ульмер брав участь у конкурсі на посаду Бориспільського місцевого прокурора, однак у прокуратурі зміг залишитися лише на посаді заступника керівника, де, як перевірив "Ні корупції!", працює і досі.