Броварські освітяни, “дико” вибачаючись, закупили ікру у потрібного постачальника

Броварське навчально-виховне об'єднання Броварської міської ради Київської області уклало договори на постачання оброблених овочів (ікра кабачкова, горошок зелений, огірки консервовані, паста томатна, помідори консервовані) з ФОП Буренок Тетяна Іванівна.

Про це повідомляється на порталі відкритих закупівель «Прозорро».

Сума угоди склала 69 750,00 гривень при бюджеті у 75 308,00 гривень, тобто економія склала лише 5 558 грн, або 7,4%. Другий підрядник, що брав участь у конкурсі, пропонував поставити аналогічний товар на тисячу гривень дешевше, а саме за 68 796,00.

При цьому на всі запитання до процедури організатори конкурсу відповіли одним словом «Сорри». І так кілька разів.

А на останнє запитання організатори відповіли: «Сорри! Бережіть себе і Україну!»

На своїй сторінці у Фейсбук Максим Нефьодов назвав це зрадою тижня і порекомендував читати цей тендер під пісні Елтона Джона.

«Пам’ятаєте, колись був популярний спільний хіт групи Blue та Елтона Джона “Sorry seems to be the hardest word”? Коли переглядаєш цю закупівлю, виникає відчуття, що представник Броварського навчально-виховне об'єднання Київської області слухав цю пісню та відповідав під неї на питання до тендерної документації. Було надано чотири відповіді з простим текстом «Сорри», але п’ята, просто неймовірно фєрична: «Сорри! Бережіть себе і Україну! ». Геніально ж! У будь – якій ситуації допоможе просто слово «Соррі»…

Як перевірив «Ні корупції!», ФОП Буренок Тетяна Іванівна має прописку у селі Погреби на Київщині.

Загалом Броварське навчально-виховне об'єднання Броварської міської ради Київської області уклало з 18 грудня по 22 грудня з ФОП 5 угод на покупку овочів – оброблених овочів, картоплі, капусти, яблук і бананів. Причому, кожної позиції окремо.