Попри обіцянки влади, Авдіївка все ще без газу

Незважаючи на запевнення віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка про плани запустити газогін в Авдіївку, яка втратила газопостачання  влітку 2017 року внаслідок обстрілу, прифронтове місто, як і раніше, залишається без газу.

Про це «Ні корупції» повідомила жителька Авдіївки Олена Андріївна.

Зазначимо, що після розслідування "Ні корупції" про будівництво газогону з Очеретяного до Авдіївки, яке показало, що затяжне будівництво ведуть сумнівні компанії, обрані місцевою владою без проведення тендеру, Зубко під час відвідин прифронтового міста  запевнив: газ буде ще до Нового року.

Але досі тисячі жителів Авдіївки та Ясинуватського району залишаються без газу, опалення та гарячої води.

«Абсолютно нет газа! И даже нет никакой информации! И даже не пахнет, что у нас будет газ! Не обходили нас газовщики. Вообще никто ничего не сообщает. Скоро наступят настоящие холода, но как люди будут при минусовой температуре? Люди просто разошлись по знакомым. Люди волнуются, что трубы полопаются», - розповіла жителька Авдіївки.

Ідея збудувати газопровід до Авдіївки з  Очеретяного народилася ще на початку червня 2017 року, коли трубу, через яку йшов газ із непідконтрольної Україні Ясинуватої, розбомбили.  Однак обласна влада відмовилася обирати виконавця робіт на тендері, мотивуючи це браком часу для тієї процедури - до зими, мовляв, треба дати людям газ.  Однак призначений владою підрядник - ТОВ "Теплоенергокомплект" - виявився неспроможним завершити роботи в обіцяний термін. Мешканці Авдіївки серед причин цього називають відсутність у тієї компанії потрібної для такого обсягу робіт кількості техніки та робочої сили. Крім того, люди побоюються, що гроші, виділені на спорудження газопроводу, просто розікрали.