На Черкащині уникли скандалу, виконавши в останні дні року проплачені авансом роботи

21 грудня минулого року Кам’янська міська рада, що на Черкащині, уклала угоду з ТОВ "Інтербудтехсервіс" на капремонт одного з тротуарів у місті. Вартість робіт оцінили у 166 641,60 грн. Гроші замовник перерахував виконавцеві наступного дня після підписання угоди, 22 грудня 2017 року. Не поспішали лише з виконанням робіт.

За повідомленням депутата Черкаської обласної ради, Сергія Воронова, станом на 24 грудня роботи не були виконані навіть на 30%. У підтвердження своїх слів депутат опублікував у ФБ фото.

доріжка за 167 тис. грн. станом на вечір 23 грудня 2017 року, фото з ФБ Сергія Воронова

«Фальсифікація документів виконавцями, посадовими особами, зловживання службовим становищем і багато-багато інших статей. Про погоду навіть говорити не буду. ДБНи дотримані в повному обсязі, ага», - пише пан Воронов.

Традиційно за «виконання будівельних робіт по робочому проекту: "Капітальний ремонт тротуарної доріжки по вул. Л. Борисової від СТО до електроопори №22 в м. Кам'янка Черкаської області» взялося відоме з наших попередніх публікацій популярне у Кам’янці ТОВ "Інтербудтехсервіс".

скрін з www.007.org.ua

Нагадаємо, наприкінці 2016 року це ж підприємство ремонтувало центральний майдан Кам'янки за майже півтора мільйона гривень. Гроші, окрім усього іншого, витратили на тротуарну плитку. Останню клали узимку, тож, брак після потепління довелося усувати.

Чи то розголос так подіяв, чи ж насправді погода видалася сприятливою, тротуар таки під кінець року зробили. 28 грудня 2017 року на офіційному сайті Кам'янки відзвітували про це, додавши кілька фото.

фото з kammiskrada.gov.ua

 

5 грудня Кам'янська міськрада уклала угоду з підприємством «Деревообробний завод «БРАМА» щодо будівництва дитячого майданчика за 280 780 гривень. Гроші виконавцеві перерахували, проте майданчик Кам’янка отримала аж наприкінці року.

фото з kammiskrada.gov.ua

Про нього посадовці відзвітували у тому ж інформповідомленні на своєму сайті, у якому розповіли про відремонтований тротуар. До речі, назву публікації автори вибрали, виходячи з проблеми, доволі "нейтральну": "Попри кінець року в місті продовжують відбуватися зміни".

Хтозна, що більше посприяло виконанню зобов'язань - погода, "попри кінець року" чи розголос у ЗМІ...