На Волині голову РДА, якого судили за хабар, призначили на керівну посаду

Скандальний голова Іваничівської РДА Віктор Березюк повернувся у владу. Так, колишній голова Іваничівської райдержадміністрації  став заступником голови ОТГ.

22 грудня під час сесії Іваничівської селищної ради голова громади Федір Войтюк запропонував депутатам затвердити кандидатуру Віктора Березюка на посаді заступника голови з гуманітарних питань, пише Буг.

Віктор Березюк ознайомив присутніх зі своєю біографією. Зокрема, зауважив, що у 1994-му році перейшов на роботу в Іваничівську районну державну адміністрацію, де обіймав різні посади: від начальника відділу соціально-економічного розвитку до голови адміністрації. Останні роки працював в підприємницькій структурі, у приватного підприємця Петра Сопронюка.

Нагадаємо, 18 серпня 2009 року голову Іваничівської РДА Віктора Березюка затримали на хабарі. Посадовець взяв 15 тисяч гривень за сприяння у підготовці документів для проведення аукціону щодо земельної ділянки у селі Древині Іваничівського району, площею 3,08 гектара.

Суд визнав Віктора Березюка винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабаря у великому розмірі службовою особою), і засудив його до 5 років умовного покарання «з позбавленням права займати посади, пов'язані із організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в органах державної влади та управління на строк три роки та позбавленням п’ятого рангу державного службовця». 

Колишній високопосадовець має приступити до роботи з 2-го січня 2018 року.