Соболєв про погрози: Залякати мене не вдасться

Депутат від фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв заявив, що його не вдасться залякати, але попросив не переходити межу.

Про це він сказав з трибуни Верховної Ради. 

"Хочу повідомити всім: залякати нікого не вдасться, в тому числі, мене. Провокувати, вдаватися до маніпуляцій - велика і страшна дорога, яка не дай боже, буде в цій країні пройдена", - сказав нардеп.

"В інтересах усіх нас, тих, хто тут має протилежні погляди і висловлює їх, і людей, які живуть у цій країні і так само мають різні погляди, закликаю не переходити межу", - додав Соболєв.

У завершенні промови, він  побажав здоров'я усім дітям, а також людині та її рідним, котра написала йому листа з погрозами облити кислотою його дітей.

Раніше УП повідомляла, що родина народного депутата від "Самопомочі" Єгора Соболєва отримує погрози.

Дружина Соболєва, телеведуча Марічка Падалко повідомила у Facebook: 

"Мої батьки знайшли в своїй поштовій скриньці великий лист, відправлений 04.12.17. В ньому невідома людина сварить Єгор Соболєв, повторюючи тези про "дестабілізацію", "роботу на Москву" і т.п.", – зазначила вона

"В кінці листа автор погрожує облити кислотою моїх дітей", – додала Марічка Падалко.

Як відомо, Соболєв очолював парламентський комітет із протидії та запобігання корупції, але 7 грудня Верховна Рада зняла його з цієї посади.

Депутат очолював робочу групу, яка підготувала закон про незалежність Антикорупційного бюро та Антикорупційної прокуратури, сприяв запровадженню е-декларування тощо..

Після звільнення з посади голови комітету Соболєв заявив, що Генеральна прокуратура планує звинуватити його у зв`язках з Росією.

Соболєв підтримував низку акцій, зокрема й мітинг, який стартував під Верховною Радою 17 жовтня.

Читайте також ЧОМУ ХОЧУТЬ ЗВІЛЬНИТИ ГОЛОВУ АНТИКОРУПЦІЙНОГО КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ