Порошенко може внести законопроект про антикорупційний суд вже у 2018 році

Президент Петро Порошенко може внести до Верховної Ради проект закону про антикорупційний суд вже у 2018 році, прогнозує представник глави держави в парламенті Ірина Луценко.

Про це повідомляє DT.UA.

Відповідаючи на питання в кулуарах парламенту про те, коли президент має намір внести свою законодавчу ініціативу, Луценко сказала: "Напевно, у наступному році вже".

Сьогодні, 21 грудня, Верховна Рада на засіданні відкликала законопроект №6011 зареєстрований кількома депутатами на чолі з Єгором Соболєвим. Згідно з регламентом, дану законодавчу ініціативу треба було відкликати для того, щоб президент зміг внести свій варіант закону про антикорупційний суд.

Раніше народний депутат від БПП Мустафа Найєм повідомив про те, що МВФ вимагає від України прийняти закон про антикорупційн суд до 25 січня. Зрив "дедлайну" загрожує проблемами з отриманням чергового траншу, зазначив політик.

Нагадаємо, 6 листопада представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила про те, що Петро Порошенко готовий за два тижні внести до парламенту свій варіант законопроекту про антикорупційний суд, якщо за цей час у Верховній Раді не буде створена робоча група з вироблення консенсусного проекту такого закону.

У той самий час, 14 листопада Верховна Рада не змогла зняти з порядку денного законопроект №6011. Наявність цього законопроекту в порядку денному парламенту була перешкодою для внесення президентом свого законопроекту з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії.