Боротьба з корупцією пішла на канікули. Засідання профільного комітету Ради знову скасовано

Призначене на 19 грудня засідання парламентського Комітету з питань запобігання і протидії корупції не відбулося.

Про це «Главкому» повідомив член комітету, народний депутат Сергій Лещенко.

Напередодні, 18 грудня, на сайті Верховної Ради в розділі «Анонси» містилася інформація про проведення засідання комітету 19 грудня о 14.10. Проте 19 грудня оголошення зникло.

На питання «Главкома», чи буде все-таки проведено сьогодні засідання, Лещенко відповів: «Савчук (Юрій Савчук, виконуючий обов’язки голови комітету після звільнення з цієї посади Єгора Соболєва, - «Главком») спершу призначив, а потім відмінив».

Як відомо, комітет Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції 13 грудня не зібрався на засідання, яке за графіком відбувається щосереди. Тоді позафракційний депутат Борислав Береза повідомив, що на засідання, яке так і не відбулося, крім нього прийшли нещодавно звільнений з посади голови комітету Єгор Соболєв та Віктор Чумак. Двері до зали, де зазвичай проходять засідання, виявилися зачиненими.

Член комітету від Блоку Петра Порошенка нардеп Ігор Артюшенко в коментарі «Главкому» заявив, що засідання комітету тоді не мало відбутися – його перенесли на 19 грудня.

«…На наступному, тобто пленарному, тижні відбудуться два засідання комітету. Одне – у вівторок за рахунок пропущеного на цьому тижні, і стандартне – в наступну середу», - зазначив тиждень тому він. Однак обіцяне засідання знову скасували.

Видання наголосило, що це засідання мало бути першим після звільнення нардепа Єгора Соболєва з посади голови комітету.

Читайте також АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ПОПРОСИВ РАДУ ЗВІЛЬНИТИ СВОГО КЕРІВНИКА ЄГОРА СОБОЛЄВА

ЧОМУ ХОЧУТЬ ЗВІЛЬНИТИ ГОЛОВУ АНТИКОРУПЦІЙНОГО КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ