Екс-високопосадовець Пентагону: Протистояння Саакашвілі з владою вигідне Кремлю – боротьбу з корупцією має очолити українець

Протистояння Саакашвілі з владою України йде на користь Кремлю, а сам він не є гідним речником для абсолютно реального обурення українців.

Про це в інтерв'ю Грузинській службі "Голосу Америки" заявив Майкл Карпентерколишній заступник помічника глави Пентагону з питань України та Євразії в адміністрації Барака Обами, а нині директор аналітичного Центру Байдена при Пенсильванському університеті.

"Саакашвілі правильно ідентифікував проблему, але він не є тою людиною, яка має уособлювати цей рух", - сказав Карпентер.

"Український народ втомився від корупції, і корупція, на жаль, за останній рік тільки посилилася. Вважаю, що США і Європейський Союз більше зосередилися на власних внутрішніх проблемах і менше уваги звертали на Україну. Зменшився тиск на уряд України з вимогами на практиці втілювати забов'язання щодо боротьби з корупцією, взяті перед Вашингтоном, Брюсселем та МВФ. Це прикро. Але я не думаю, що Міхеїл Саакашвілі - це правильний речник для цих аргументів", - наголосив експерт.