Мінсоцполітики відмовилося розкрити зарплату Реви, поки запитувач не пояснить, навіщо йому це

Міністерство соціальної політики відмовилося надавати дані про заробітну плату міністра соціальної політики Андрія Реви без надання міністерству пояснень про мету отримання запитуваної інформації.

Про це йдеться у відповіді Міністерства соціальної політики на запит Українських Новин.

Зокрема, агентство направило в міністерство запит на доступ на публічну інформацію для отримання даних про зарплату Реви, його заступників та державного секретаря за листопад.

Але Мінсоцполітики не надало у встановлений законом строк дані про зарплату керівництва відомства.

"Міністерство може надати вам інформацію за умови надання вами інформації про мету отримання та подальшого використання запитуваної інформації", - відповіли в Мінсоцполітики.

В попередні місяці міністерство надавало дані про зарплату Реви.

Зокрема, зарплата Реви за січень склала 39,9 тис. гривень, за лютий - 43,3 тис. гривень, за березень - 46,5 тис. гривень, за квітень - 43,3 тис. гривень, за травень - 45,9 тис. гривень, за червень - 48,1 тис. гривень, за липень - 102,8 тис. гривень, за серпень - 81,2 тис. гривень, за вересень - 71,3 тис. гривень, за жовтень - 45,1 тис. гривні.

У березні поточного року офіс уповноваженого Верховної Ради з прав людини повідомив, що інформація про зарплату, премії, матеріальної допомоги та інших виплат з державного і місцевого бюджету співробітникові державного органу або органу місцевого самоврядування не є конфіденційною, не може бути обмежена у доступі та підлягає наданню на запит.

Читайте також ЩО ЇСТЬ МІНІСТР РЕВА?