На охорону приміщень Черкаської міськради планують витратити понад мільйон гривень

Тендер на охоронні послуги у Черкасах оголосили наприкінці листопада. Очікувана вартість послуг склала 1 114 707,17  грн. Аукціон має відбутися 20 грудня. На охорону адміністративної будівлі по бул. Шевченка, 117 заклали 244 тисячі гривень, а решта піде на такі ж послуги в адмінбудівлі по бул. Шевченка, 307.

Відповідно до умов тендерної документації, послуги будуть надаватися протягом усього наступного року. Торги проводитимуть за двома лотами.

Охорона приміщення по бул. Шевченка, 117 (лот №1) передбачає:

  • забезпечення громадського порядку в усіх приміщеннях і прилеглих територіях майнового комплексу;
  • надання послуг щодо припинення протиправних дій під час проведення масових заходів та біля майнового комплексу;
  • реагування на надзвичайні події чи обставини (пожежа, аварія на інженерних комунікаціях, тощо), якщо вони стануться на об’єктах чи на прилеглій до них території у неробочий.

У приміщенні по бул. Шевченка, 307 (лот №2), де проходять сесії міської ради, охорона має забезпечити:

  • громадський порядок в усіх приміщеннях і прилеглій території;
  • пропускний режим на об’єкті;
  • здійснення цілодобового відеоспостереження по периметру об’єкту (системи відеоспостереження є у власності замовника);
  • затримання правопорушників і злочинців, складання відповідних документів (протоколів), згідно з чинним законодавством України, доставку в територіальні органи МВС України;

Охорона цього об’єкта має бути озброєна для реагування на випадок порушення громадського порядку, а також безпеки на об’єкті та на прилеглій території, припинення протиправних дій під час проведення масових заходів та масових заворушень біля будівлі.

 Зазначимо, що минулого року міськрада проводила тендер на аналогічні послуги. Тоді їхня вартість за згаданими вище об’єктами склала 95 тисяч гривень та 643 тисячі гривень відповідно. Все разом це становить 740 тисяч гривень. Чому цьогоріч вартість зросла на 260 тисяч гривень та чи вдасться зекономити на послугах з охорони приміщень міськради, дізнаємося після аукціону.