Скаргу на поліцію розглядає поліція. Узаконена шизофренія?

Представник Уповноваженого Верховної ради з справ людини відреагував на звернення про ненадання інформації начальником ГУНП в Одеській області Дмитром Головіним щодо кількості залучених до підтримування правопорядку правоохоронців під час скандального мітингу, в ході якого було побито активістів під мерією 20 вересня після пожежі в дитячому таборі «Вікторія».

Але перевіряти, чи підпадають дії начальника поліції регіону під кримінальну статтю про перешкоджання законній професійній діяльності, буде... Національна поліція України.

Інформація про це стала відома з офіційної відповіді з офісу омбудсмана.

При цьому слід зазначити, що через два місяці після звернення жодної реакції від правоохоронців досі нема.

Нагадаємо, як повідомляв «Ні корупції», після пожежі в дитячому комплексі «Вікторія», яка забрала життя трьох дівчат, під стіни мерії під час сесії Одеської міської ради вийшли сотні одеситів. Будівлю охороняло чимало правоохоронців, які були підвезені на маршрутних таксі. Не обійшлося без сутичок, і традиційно представники поліції були без розпізнавальних знаків.

При цьому Головін не надав інформацію про те, звідки прибули правоохоронці, скільки було витрачено бюджетних грошей на цей захід, і хто надав транспорт для поліції, представників якої підвозили під будівлю на маршрутних таксі. Головною причиною відмови начальник одеської поліції назвав те, що інформація відноситься до службової.

Але чи перешкоджав при цьому професійній діяльності генерал поліції Дмитро Головін, перевіряє Національна поліція.