Канада хоче боротися з корупцією в інших країнах

Канада докладе усіх можливих зусиль до повного викорінення корупції у світі.

Про це йдеться у спільному зверненні міністра закордонних справ Канади Христі Фріланд та міністра міжнародного розвитку Марі-Клод Бібо з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією, передає Укрінформ.

«Жодна країна не позбавлена осіб, що беруть участь у нечесних та оманливих діях коштом громадськості. Сьогодні ми підтверджуємо наше зобов'язання зробити все, що в наших силах, заради упередження та боротьби із корупцією, а також притягнення до відповідальності залучених до неї», - запевнили міністри.

Вони наголосили, що корупція заважає суспільствам розвиватися, а індивідам – досягати свого повного потенціалу.

«Корупція підриває урядування, шкодить ринкам, відволікає ресурси держави, загрожує здоров’ю та заважає розвитку», - зауважили Фріланд та Бібо.

За їх словами, корупція особливо сильно впливає на членів вразливих та маргіналізованих груп, «посилюючи їх виключність, дискримінацію та гендерну нерівність».

У зверненні також підкреслюється значна роль нещодавно ухваленого «акту Магнітського» на посилення зусиль із боротьби з корупцією у світі.

«Протягом останніх років Канада зробила важливі кроки для допомоги у боротьбі із корупцією, у тому числі ухваливши «акт Магнітського», що дає нам додаткові засоби реагування на серйозні порушення прав людини та суттєві корупційні дії будь-де у світі. Канада також надає технічну допомогу для підтримки зусиль інших держав в упередженні та боротьбі із корупцією», - підсумували Фріланд та Бібо.

Читайте також ПАПА: КОРПУЦІЯ – ЦЕ ЗЛО, ЯКЕ РАНИТЬ ЛЮДСЬКУ ГІДНІСТЬ