Понад 80% українців вважають, що корупція є найпоширенішою у медустановах та ВР – опитування

82% українців вважає, що корупція є найпоширенішою у медичних установах та Верховній Раді, повідомляє УНІАН.

Як свідчать результати опитування, проведеного Фондом демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва та фірмою “Юкрейніон соціолоджі сервіс”, 81% респондентів вважає, що найпоширеніша корупція у судах, а по 75% - в уряді та політичних партіях. 74% опитаних відповіли, що найбільш поширена корупція у прокуратурі.

Опитування також показало, що протягом останнього року 25% громадян особисто або ж їхні близькі давали хабарі. Зокрема, найчастіше це відбувалося у медустановах, про що вказали 46% опитаних, 22% респондентів зізналися, що давали хабарі у вищих чи середніх навчальних закладах, 14% - у місцевих органах влади.

Загальнонаціональне опитування населення України було проведено з 18 вересня по 3 жовтня Фондом демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва та фірмою “Юкрейніон соціолоджі сервіс”. Всього було опитано 2 тисячі респондентів за вибіркою, яка репрезентує доросле населення України (за винятком окупованих територій Криму та окремих територій у Донецькій та Луганській областях). Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Читайте також УКРАЇНЦІ ПОВІРЯТЬ У БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ ЛИШЕ КОЛИ ПОЧНУТЬ “САДЖАТИ”

Детальніше читайте на УНІАН: https://health.unian.ua/country/2285126-ponad-80-ukrajintsiv-vvajayut-scho-koruptsiya-e-nayposhirenishoyu-u-medustanovah-ta-vr-opituvannya.html