Рада звільнила Соболєва з посади голови антикорупційного комітету

Верховна Рада проголосувала за усунення нардепа від "Самопомочі" Єгора Соболєва з посади керівника комітету з протидії корупції.

Відповідне рішення підтримали 256 депутатів.

Як зазначив сам Єгор Соболєв з трибуни парламенту, причина зняття його з посади те, що керівництво країни вже не почувають себе недоторканними.

Своєю чергою, нардеп Сергій Лещенко зазначив. що те, що відбувається сьогодні - це змова між вчорашніми і сьогоднішніми корупціонерами.

Як повідомляв "Ні корупції!", напередодні члени комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції визнали незадовільною роботу голови комітету, представника "Самопомочі" Єгора Соболєва і попросили парламент зняти його з цієї посади.

Також, як повідомляв "Ні корупції!", раніше Соболєв заявляв, що нардепи від "Блоку Петра Порошенка" та "Народного фронту" збирають підписи, щоб звільнити його з посади голови парламентського комітету з протидії корупції.

"Взагалі мені цим погрожують з весни. Але зараз підготовка активізувалася. Колеги по комітету, делеговані до нас "Блоком Петра Порошенка" та "Народним фронтом", розповіли, що їх примушують поставити підписи під зверненням до Парламенту з проханням призначити іншого голову", - говорив він.