НАЗК перевірить подану скандальним суддею Глуханчуком е-декларацію

Національне агентство з питань запобігання корупції перевірить декларацію голови Одеського окружного адміністративного суду Олега Глуханчука, який став відомим після скандального «п’яного ДТП».

Про це НАЗК повідомило «Ні корупції» в офіційній відповіді.

Рішення про перевірку судді НАЗК прийняло після публікацій «Ні корупції» про можливу наявність у Глуханчука судна, яке не внесене в декларацію.

Додамо, голова одеського суду  при цьому проходить по кримінальній справі за статтею 366-1 КК України, тобто декларування недостовірної інформації, яке розслідує Національне антикорупційне бюро. За версією слідства, Глуханчук не вказав у декларації об’єкт незавершеного будівництва – будинок площею 450 квадратних метрів.

Нагадаємо, що після скандального випадку із керуванням авта в нетверезому стані, Вища рада правосуддя вирішила відправити Олега Глуханчука до Національної школи суддів, відсторонивши від посади на півроку. При цьому раніше Приморський районний суд прийняв рішення закрити провадження щодо скандально відомого одеського судді.

Товариш Глуханчука, який разом із ним потрапив у «п’яне ДТП», Микола Шурда після гучного інциденту був звільнений з виконкому Одеської міської ради.