Одеський авіазавод придбав три підручники за 236 тисяч грн. у компанії, яка вже майже 2 роки банкрут

Службові особи державного підприємства «Одеський авіаційний завод» придбали три підручники загальною вартістю 236 тисяч гривень у приватної компанії, яка ще з січня 2016 року визнана банкрутом і припинила свою діяльність.

Договір між ДП і ТОВ «Даммара» потрапив у поле зору правоохоронців – наразі вже відкрито кримінальне провадження. Про це стало відомо з даних судового реєстру.

Так, представники ГУНП заявили через суд клопотання про дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналів підручників (керівництво з капітального ремонту «Регулятор палива 935МА.000-1», технологія ремонту «Виконавчий механізм ИМ-21, ИМ-21А», технологія ремонту «Блок мікро вимикачів 935МА.210»), що, за думкою слідства, допоможе в розслідуванні провадження, відкритого за ч. 2 ст. 191 КК України, тобто привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем.

Якщо провина посадовців буде доведена в суді, винним загрожує до 5 років обмеження волі.

Додамо, що, згідно з даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Даммара», яке було зареєстровано в 2012 році в місці масової реєстрації – одеському бізнес-центрі «Вузовський», уже припинило свою діяльність: ще в січні 2016 року компанія визнана банкрутом.

Коли посадовці авіаційного заводу «придбали» підручники, наразі невідомо.