Слідство досі не встановило суму збитків від пожежі в дитячому комплексі «Вікторія»

Через два місяці після трагедії в дитячому комплексі «Вікторія», яка забрала життя трьох малолітніх дітей, правоохоронці не встановили суму матеріальних збитків.

Це слідує з офіційної відповіді прокуратури Одеської області та ГУНП на інформаційний запит.

Зокрема, спочатку в прокуратурі регіону відповіли, що запитувана інформація не є публічною та відноситься до звернень.

Пізніше начальник відділу прокуратури Д. Іллящук повідомив, що наразі проводиться відповідна будівельно-технічна експертиза, за результатами якої й буде встановлена сума збитків.

Таку саму відповідь надали і представники національної поліції регіону, які також проводять розслідування пожежі в таборі.

При цьому зазначимо, що під час розгляду запобіжного заходу для одного з фігурантів по цій справі – колишнього віце-мера Зінаїди Цвірінько, яку слідство підозрює у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, була озвучена сума збитків у розмірі 3,027 мільйони гривень.

Але у відповіді прокуратури сказано, що вказана сума не констатувалася в жодній інформації та відповідях. Звідки взялась ця цифра в документах судового засідання, невідомо.

У той же час, як повідомляв «Ні корупції», проектування та реконструкція дерев’яних корпусів комплексу «Вікторія», один з яких і згорів у вересні цього року, обійшлися бюджету приблизно у 34,5 мільйонів гривень, тобто більше ніж 8,6 мільйонів гривень кожен.