Через війну забудовника і чиновників жителі Ірпеня можуть залишитися без світла і тепла

Ситуація в ЖК «Пушкінський», який знаходиться в Ірпені на Київщині, катастрофічна. Люди б'ють на сполох бо з дня на день можуть залишитися без світла і тепла. А на дворі вже грудень, повідомляє сайт СТІНА.

«Після здачі комплексу в експлуатацію забудовник зібрав підписи з усіх мешканців, щоб перевести будинку на індивідуальні тарифи. Документи були подані в Київобленерго. Але за більш ніж рік ситуація не зрушилася з мертвої точки», - повідомив один з жителів ЖК «Пушкінський» Андрій Мирончук.

За його словами, через затягування переведення будинків на приватні тарифи, вже утворився борг в 115 тис. грн.

«Сьогодні подзвонили мешканцям і сказали, що висилають бригаду електриків і відріжуть будинку від світла, -розповідав Андрій. - А в будинках стоять котли, які не зможуть обігрівати квартири без електрики. Дитячий садок «Лімпопо» теж залишиться без світла і тепла».

Своєю чергою, в обленерго кажуть, що винен забудовник, яким є директор компанії «Орлан Інвест-Груп» Антон Мирончук.

Нібито він не сплатив Київобленерго гроші за використану електрику. Хоча самі мешканці ЖК запевняють, що гроші забудовникові давали.

За словами місцевих жителів, офіс Антона Мирончука вже відключили від електроенергії.Тепер черга за їх квартирами.

На даний момент 500 чоловік жителів Комплексу вирішили перекрити дорогу, щоб не пустити бригаду до будинків. Але що далі робити, ніхто не знає.

«Все через бюрократичну тяганину з боку обленерго, - впевнений Андрій. - Виходить, що постраждають навіть ті, хто справно платить за електрику».

Жителі проблемного ЖК впевнені, що чиновники спеціально затягнули це питання до зими, щоб люди погодилися на будь-які умови, аби не залишитися без світла і тепла.