Черкаський суд наклав арешт на хабар

Поліція Черкаської області розслідує справу, зареєстровану 7 листопада цього року, за фактом пропозиції та надання неправомірної вигоди службовій особі.

Днями слідчі клопотали у суді про накладення арешту на майно, яке вилучене тимчасово під час затримання підозрюваного при спробі підкупу слідчої. Про це "Ні корупції!" стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний у шахрайстві (кримінальне провадження від 01.04.2014 року), щоб уникнути кримінальної відповідальності, по обіді 15 листопада 2017 року у службовому кабінеті Черкаського ВП ГУНП надав слідчому Ходосовській О.В., як і обіцяв напередодні, дві тисячі гривень за закриття кримінального провадження.

Провадження не закрили, а хабарникові повідомили про підозру у злочині (ч.3 ст. 369 КК України). Постановою слідчого  2000 грн. визнані речовим доказом у даному кримінальному провадженні.

Процесуально цей хабар є тимчасово вилученим майном. Якщо наступного дня суд не накладе на нього арешт, його мають повернути особі, у якої його було вилучено.

Тож суд задовольнив клопотання слідчого поліції та арештував усі 2000 гривень хабара. А підозрюваний у шахрайстві відтепер відповідатиме ще й за хабарництво.