Посадовець-хабарник, якого впіймали на хабарі у 9 тисяч гривень, сплатить штраф у 13,6 тисяч гривень

За вчинене правопорушення - отримання хабаря за прискорення видачі закордонного паспорту - чиновник має сплатити 800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (13,8 тисяч гривень).

Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами УЗЕ у Львівській області, повідомляє "Varta1".

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області за процесуального керівництва прокуратури області встановили, що спеціаліст одного із районних відділів Державної міграційної служби України у Львівській області налагодив корупційну схему з одержання неправомірної  вигоди за термінове виготовлення закордонних паспортів. Чиновник був затриманий у службовому кабінеті під час отримання чергового хабара в сумі 9 000 гривень.  

Районний суд міста Львова визнав посадовця винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди). За вироком суду він має сплатити штраф в розмірі 800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 13,6 тисяч гривень.

Читайте також  ЧИНОВНИЦЯ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ ОФОРМЛЯЛА ПАСПОРТИ ВИКЛЮЧНО ЗА ХАБАРІ

ПАСПОРТНІ СТОЛИ ПРОДАЮТЬ ТУРФІРМАМ “ЧЕРГУ” НА ОФОРМЛЕННЯ БІОМЕТРИЧНОГО ПАСПОРТУ