Прикрашання Луцька на Новий рік старими прикрасами обійдеться бюджету в 600 тисяч гривень

У Луцьку на прикрашання новорічних ялинок необхідно 600 тисяч гривень з бюджету. 100 тисяч  гривень з цієї суми необхідно лише на електроенергію.

Про це повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Микола Осіюк під час засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів  у Луцькій міській раді (ЛМР), передає для «Ні корупції!» журналістка, представниця громадської організації представниця громадської організації «Інститут масової інформації» (ІМІ) у Волинській області Мая Голуб.

Своєю чергою, депутат Луцької міської ради Павло Данильчук поцікавився у Миколи Осіюка, чому аж 600 тисяч гривень пропонують витратити на оформлення ялинок в центрі Луцька.

«Тобто повісити старі іграшки і це буде 600 тисяч на всі ялинки?», - спитав Данильчук.

«Повісити іграшки, обслуговувати, заплатити за електрику і так далі…Кошти треба на оновлення іграшок, освітлення ялинок, створення різдвяного містечка в центрі Луцька. Іграшки частково поновлюємо. З кожним кварталом ціни на освітлення піднімають», - пояснив Осіюк.

Микола Осіюк додав, що дорого коштує  оренда «вишок», за допомогою яких чіпляють іграшки та гірлянди на ялинки. А на прикрашання  однієї ялинки біля Луцької міської ради може піти цілий день. За його словами, робота однієї «вишки» коштує 600 гривень.  А гроші за електроенергію «підуть» у КП «Луцьксвітло».

Як повідомляв "Ні корупції!", торік найдорожчу ялинку в Україні поставили в Ірпіні (Київська область) за 199 500 гривень.