Соломатіна опублікувала переписку з куратором із АП: боїться за своє життя

Колишній директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Анна Соломатіна опублікувала на своїй сторінці в Facebook деякі фрагменти листування, яке за її твердженнями вела з "куратором" НАЗК в Адміністрації президента Олексієм Горащенковим, повідомляє DT.UA.

За її словами, на такий крок її підштовхнули сумніви, що СБУ буде ефективно розслідувати справу.

"Якщо у когось ще є сумніви щодо існування куратора за НАЗК в Адміністрації Президента чи надія, що СБУ забезпечить неупереджений розгляд справи за заявою викривачів із НАЗК, почитайте фрагменти мого листування в WhatsApp з Олексієм Горащенковим", - написала Соломатіна.

За її словами, вона боїться за своє життя і здоров'я, особливо після нападу на Ларису Гольник.

"Втім краще я опублікую це зараз, ніж буду чекати, поки до мене прийдуть "ввічливі люди" з департаменту К.  Ніхто не зацікавлений це розслідувати, нехай хоч громадськість знає, що відбувається. Нижче фрагмент листування з паном Горащенковим про моє звільнення", - додала екс-співробітниця НАЗК.

В іншому пості вона зазначила, що за гроші українців і міжнародних партнерів зробили інструмент для контролю влади над чиновниками і особисту годівницю для голови та членів НАЗК.

Читайте також СКАНДАЛ: СПІВРОБІТНИЦЯ НАЗК РОЗПОВІЛА ПРО КОРУПЦІЮ В АГЕНТСТВІ

СОЛОМАТІНА ЗАЯВИЛА ПРО ЗАБОРОНУ КОРЧАК ВИВЧАТИ ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТІВ ДО ВСУ