НАЗК винесло приписи Кубіву, Омеляну, Продану, Князєву і ще 11 топ-чиновникам

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) винесло 15 приписів про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень закону.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК, інформують Українські новини.

"Такі приписи були винесені за результатами проведених планових і позапланових перевірок органів державної влади та місцевого самоврядування з організації роботи щодо запобігання і виявлення корупції. Приписи винесені першому віце-прем'єр-міністру України - міністру економічного розвитку і торгівлі України та керівникам 4 міністерств, головам 9 інших центральних органів виконавчої влади і керівникам 4 органів місцевого самоврядування", - йдеться в повідомленні.

Так, винесені приписи першому віце-прем'єр-міністру України - міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву, міністру юстиції Павлу Петренку, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, міністру молоді та спорту Ігорю Жданову, міністру культури Євгену Нищуку, в. о. голови Державної фіскальної служби Мирославу Продану, голові Нацполіції Сергію Князєву та іншим.

Читайте також НАЗК: ПІДЛЕГЛІ ОМЕЛЯНА ПОРУШУЮТЬ АНТИКОРУПЦІЙНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

СЛУХНЯНИЙ ГОРГАН, АБО ЯК ГОЛОВА КОДА ЗІ ШВИДКІСТЮ СВІТЛА ВИКОНУЄ ЗАУВАЖЕННЯ НАЗК