У Полтаві побили суддю Ларису Гольник, відому гучними викриттями мера міста

У Полтаві невідомі побили місцеву суддю Ларису Гольник.

"Щойно на мене напали. Я біля вічного вогню. На допомогу", - написала Гольник у своєму Facebook.

Також суддя опублікувала своє фото з закривавленим обличчям.

Також з'явилося відео з місця інциденту.

Як повідомляє "Громадське. Полтава" із посиланням на чоловіка судді Ігоря Гавриленка, на подружжя напали на бічній алеї біля вічного вогню, якою пара йшла з Октябрського райсуду. З кущів на Гольник та її чоловіка вистрибнули двоє молодих хлопців у капюшонах та масках.

Чоловік Гольник зазначив, що нападники не намагалися їх пограбувати, а миттєво почали бити трубами. Поки чоловік відбивався, дружина намагалася пошкодити велосипеди нападників.

Зазначається, що у Гавриленка побиті ноги, у Гольник кров на обличчі. Подружжя викликало поліцію та "швидку".

Як повідомили у поліції Полтавщини, на місці інциденту працює слідчо-оперативна група, яка з’ясовує обставини події.

Зазначимо, що Лариса Гольник відома гучними звинуваченнями на адресу полтавського мера Олександра Мамая.

У 2016 році суддя оприлюднила відео, на якому мер Полтави намагається з нею "домовитися" про закриття корупційного адмінсудочинства проти нього.

Раніше колишнього заступника мера Полтави Дмитра Тріхну звинувачували в хабарі посадовій особі - судді Ларисі Гольник, яка вела справу Мамая. Коли почали надходити натяки "повирішувати" справу, суддя звернулася в правоохоронні органи і задокументувала ці спроби.

Згідно зі справою, мер Полтави надав своїй пасербиці дозволу на установку торгових павільйонів без відповідних процедур, використовуючи службове становище. Пізніше мер Полтави заявив, що суддя сама зажадала від нього хабар. Зараз кримінальне провадження проти нього закрито.

Обозрєватєль