Будівництво на Сінному ринку зупинено – “Нацкорпус” зніс паркан

Активісти "Національного корпусу" вдруге знесли будівельний паркан на місці забудови Сінного ринку в Києві.

Про це Нацкорпус повідомив у Фейсбуці, інформує "Лівий берег".

21 листопада близько 13:00 активісти зламали огорожу, а співробітники Держархбудінспекції, які прибули на місце, зафіксували відсутність огорожі та видали припис з вимогою зупинити будівельні роботи й усунути всі порушення. LB.ua має відповідний документ.

Також виданий припис на негайне призупинення робіт.

Зараз огорожі немає, робітники розбирають решту уламків.

Нагадаємо, у вересні стало відомо, що комунальне підприємство "Київблагоустрій" не видавало забудовнику Сінного ринку компанії "Емпоріум пропертіз" дозволу на встановлення будівельного паркану, без якого не можна вести роботи на ділянці. Пізніше комунальне підприємство повідомило забудовника про необхідність демонтувати паркан. Однак він отримав рішення Окружного суду Києва, в якому вимогу "Київблагоустрою" названо незаконною. Того самого вечора представники "Нацкорпусу" паркан зламали своїми силами, але до півночі працівники його відновили.

Учора стало відомо про те, що КМДА подала апеляцію на рішення Окружного суду.

Як повідомляв "Ні корупції!", у вівторок, 14 листопада, міські служби Києва видали припис забудовнику Сінного ринку на знесення будівельного паркану протягом трьох діб як встановленого незаконно. У зв'язку з цим, активісти та народні депутати - Світлана Заліщук, Сергій Лещенко, Ігор Луценко, Мустафа Найєм, обурені незаконною забудовою, провели на місці будівництва акцію з вимогою до міської влади активізувати дії.

Читайте також СІННИЙ: ХТО ВКЛАДАЄ ГРОШІ В ГІГАНТСЬКЕ БУДІВНИЦТВО

СУД ДОЗВОЛИВ БУДІВНИЦТВО НА МІСЦІ СІННОГО У ВИХІДНІ ЗА ПОЗОВОМ ПІДСТАВНОЇ ОСОБИ?