Райсуд на Черкащині надав “Ні корупції!” неправдиву інформацію

Звенигородський районний суд

Після повторного запиту «Ні корупції!» Звенигородський районний суд, що на Черкащині, повністю змінив інформацію на своєму інформаційному стенді. Як ми вже повідомляли, у пам’ятці для ЗМІ, розміщеній на інформаційному стенді установи, суд змушував працівників мас-медіа, незалежно від того, портативні чи стаціонарні вони мають камери, просити дозволу суду на фіксування будь-якого засідання. На наш перший запит у суді пояснили, чому так написали у правилах, та повідомили, що інформацію змінили. Проте під час повторного візиту ми виявили, що це не відповідає дійсності і скерували повторний запит до установи.

Ось як до цього на наш запит номер два, адресований голові суду, відповів керівник апарату установи Максим Сінькевич.

Так стало, але змін не видно зовсім

Він зазначив, що згадана Пам'ятка (яку згідно з попередньою відповіддю суду вже замінили) виготовлена відповідно до норм Закону України, процесуальних кодексів, носить пізнавальний характер та не стосується конкретно якоїсь справи, а правила розроблені з урахування усіх випадків судового процесу.

Чому в попередній відповіді представник суду надав неправдиву інформацію про те, що суперечливий текст на стенді замінили, нам не пояснили. Також вкотре залишився невідомим автор Пам’ятки.

Пан Сінькевич лише зазначив, що інформація на стенді суду «Нове у законодавстві» «змінюється на підставі усного розпорядження керівника апарату суду».

Усю інформацію на стенді замінили

Під час третього візиту «Ні корупції!» помітив суттєві зміни на оскандаленому стенді. Усі пам’ятки звідти зникли.

Натомість з’явилася інформація, яка зовсім не стосується роботи представників ЗМІ.