Прокуратура Тернопільської області надала інформацію, запитувану «Ні корупції!» десять місяців тому

Електронний запит, надісланий на початку року (16 січня), стосувався  біографічних даних та освіти прокурора Олега Проця, якого перевели із Черкас до Тернополя.

Останньою гучною справою працівника прокуратури у Черкасах була аж надто коштовна покупка - електромобіль Тесла за майже півмільйона гривень.

«Ні корупції!» цікавився, чим займається Олег Проць та звідки у нього гроші на електрокар. Надати біографічні дані Олега Проця, зокрема, стосовно освіти, у Тернополі відмовилися. Пояснили це вимогами українського законодавства.

Як повідомила представник Уповноваженого з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України Ірина Кушнір, за цим фактом обмеження Тернопільською прокуратурою доступу до інформації було відкрите провадження.

У результаті, рівно через десять місяців після запиту та публікації «Ні корупції!»  прокуратура Тернопільської області таки надала інформацію.

«Відповідно до листа представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України  … додатково, на Ваш запит від 16.01.2017, інформуємо, що Проць Олег Ярославович у 2010 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка і отримав повну вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію спеціаліст-юрист (інформація надається за згодою Проця О.Я.)» - йдеться у повторній відповіді на запит.