Нацкорпус розгромив будівництво на місці Сінного ринку в Києві

Представники партії Національний корпус розгромили будівельну площадку, розташовану на місці Сінного ринку, де планують збудувати 22-поверховий житловий комплекс.

Про це повідомляється на сторінці Національного корпусу в соціальній мережі Facebook, інформують Українські новини.

Представники партії заявляють, що таким чином хочуть вплинути на поверховість майбутньої новобудови.

"Українські націоналісти заблокували будівельні роботи і не дозволять їх відновлення до тих пір, поки будівництво не буде повністю відповідати не тільки нормам містобудування, але й відповідним вимогам громадськості. Вимагаємо від центральної та міської влади (ДАБІ, Мінрегіону, Мінкультури та КМДА перегляду дозвільних документів та скасування дозволів на забудову так званого РК "Ярославів Град" у 22 поверхи. Поверховість повинна бути знижена так, щоб відповідати вимогам чинного законодавства для будівництва в історичному центрі міста. Акція не завершиться до повного виконання вимог", - заявили в Нацкорпусі.

Як повідомляв "Ні корупції!", у вівторок, 14 листопада, міські служби Києва видали припис забудовнику Сінного ринку на знесення будівельного паркану протягом трьох діб як встановленого незаконно. У зв'язку з цим, активісти та народні депутати - Світлана Заліщук, Сергій Лещенко, Ігор Луценко, Мустафа Найєм, обурені незаконною забудовою, провели на місці будівництва акцію з вимогою до міської влади активізувати дії.

Читайте також СІННИЙ: ХТО ВКЛАДАЄ ГРОШІ В ГІГАНТСЬКЕ БУДІВНИЦТВО

СУД ДОЗВОЛИВ БУДІВНИЦТВО НА МІСЦІ СІННОГО У ВИХІДНІ ЗА ПОЗОВОМ ПІДСТАВНОЇ ОСОБИ?