Справу одеського судді-хабарника Бурана розпочали слухати заново

Після рокіровок суддівської колегії Заводського районного суду Миколаєва, де слухається гучна справа одеського судді Олексія Бурана, який прославився тим, що під час обшуку детективів НАБУ відстрілювався від правоохоронців, сторона захисту заявила клопотання про слухання справи спочатку.

І клопотання було задоволено. Це стало відомо з матеріалів судового реєстру.

Як повідомляв «Ні корупції!», Олексія Бурана було затримано в березні 2016 року. Одеського суддю підозрюють у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, а також  погрозі вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу. Мова йде про півмільйонний хабар. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі. При цьому розгляд справи служителя Феміди по суті постійно затягується – то не відбулось засідання за клопотанням прокурора, то Олексія Бурана не доставив конвой, то звільнився головуючий суддя.

Більше того, на одне із засідань у жовтні, коли одеському судді-стрілку та його подільнику мали обирати запобіжний захід, захисники обвинуваченого на засідання не явились. В результаті судді вирішили забезпечити Бурана безкоштовним адвокатом. Його залишили в СІЗО ще на два місяці, а подільника Андрія Селіхова – під домашнім арештом.

Наступне засідання мало відбутись 3 листопада. Наразі в судовому реєстрі відомостей щодо цього засідання досі немає.