Куди суддя Глуханчук подів своє судно?

Одеське територіальне управління Національного антикорупційного бюро перевірило інформацію щодо наявності в голови Одеського окружного адміністративного суду Олега Глуханчука елітного катера, про що писав «Ні корупції!».

Як виявилось, Глуханчук зняв з реєстрації судно ще у 2015 році.

Але в реєстрі суден малого флоту досі є інформація про катер Глуханчука. Більше того, з декларацій скандального судді не зрозуміло, куди він це судно подів.

Зокрема, у відповіді НАБУ зазначено, що судно, яке було зареєстровано на Олега Глуханчука, виключено з державного реєстру ще 11 червня 2015 року.

Але, проаналізувавши декларації судді, ми так і не зрозуміли, що він з цим катером зробив – у декларації за 2014 рік водний засіб не вказаний, нема відомостей щодо судна чи грошей за нього і в е-деклараціях за 2015 і 2016 роки. Відомості про катер Глуханчук вніс лише в декларацію за 2013 рік. Можливо, в 2015-му він просто переоформив судно, щоб уникнути зайвих питань.

Як повідомляв «Ні корупції!», Олег Глуханчук є скандально відомим суддею, який у лютому 2017 року разом із колишнім членом одеського виконкому Миколою Шурдою потрапив у «п’яне ДТП». Відео про це було викладено в публічний доступ. І хоча одеський суд закрив проти нього справу, Вища рада правосуддя вирішила відсторонити Глуханчука від посади на шість місяців і відправити суддю до школи суддів. Більше того, НАБУ веде розслідування щодо недекларування одеським суддею об’єкту незавершеного будівництва – будинку площею 450 квадратних метрів.